Wtorek, 23 lipca 2024. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Wizyta francuskich blogerów w Malborku

2019-11-15 15:20:15 (ost. akt: 2019-11-20 15:29:27)
https://unduvetpourdeux.com/

https://unduvetpourdeux.com/

W dniach 29 września - 03 października w regionie pomorskim gościliśmy parę francuskich blogerów Amandę Meleix i Camlille Lamberq. Podczas wizyty odwiedzili również Malbork.

Wizyta studyjna organizowana przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną związana jest z działalnością promocyjną zagranicznego biuro Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu, które zaplanowało podróż blogerów do Polski.
Ich pobyt związany jest z rosnącym zainteresowaniem naszego regionu, który coraz liczniej odwiedzają francuscy turyści. Blogerzy, którzy cenią sobie zabytki kultury i przepiękną naturę byli odpowiednim odbiorcą przestawionej im ofercie oraz nośnikiem informacji o lokalnych atrakcjach.

Podczas pobytu w Polsce blogerzy odwiedzili Gdańsk, Sopot, Łebę, Półwysep Helski oraz Malbork. Mieli możliwość poznać walory naszego regionu, skorzystać z licznych atrakcji oraz zasmakować w regionalnej kuchni. Ich wizycie towarzyszyła tworzona na bieżąco kampania promocyjna w mediach społecznościowych (o zasięgach 2 blogerów – influancerów).

Relacja blogerów z pobytu w Polsce