Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Ostatnie spotkanie Strefy Rozwoju Kobiet

2019-11-18 15:09:01 (ost. akt: 2019-11-18 15:14:29)

W piątek 22 listopada w Szkole Łacińskiej odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach bezpłatnych warsztatów i prelekcji z zakresu rozwoju osobistego pod nazwą Strefa Rozwoju Kobiet. Tym razem czas na warsztaty, które poprowadzi organizatorka cyklu - Marta Borowiec.

Wartości, cele, marzenia - dlaczego warto je mieć i realizować. - to temat piątkowych warsztatów.

Cykl 5 bezpłatnych warsztatów, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoja wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie.
Wszystkie warsztaty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zostały tak skonstruowane, by pobudzać w kobietach myślenie długoterminowe - zarówno w sferze związanej z zatrudnieniem, zarządzania finansami, planowaniem ścieżki zawodowej, dążeniem do celu jaki chce się osiągnąć, jak i dbałością o swoje wartości i wewnętrzną siłę.

Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, co przyczyni się do aktywizacji kobiet na różnych płaszczyznach tj. od samoakceptacji i pobudzenia pewności siebie po wprowadzenie skutecznych metod zarządzania finansami, pobudzania przedsiębiorczości i wspierania w realizacji celów oraz wprowadzania równowagi w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkania patronatem objęli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego.
http://m.82-200.pl/2019/11/orig/strefa5-5230.jpg