Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

"Zarządzanie finansami" - IV spotkanie w ramach "Strefy Rozwoju Kobiet"

2019-11-04 10:16:13 (ost. akt: 2019-11-06 07:43:29)

Marta Borowiec - coach, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich zaprasza na IV spotkanie w ramach cyklu bezpłatnych warsztatów i prelekcji z zakresu rozwoju osobistego pod nazwą "Strefa Rozwoju Kobiet". Podczas spotkania, które odbędzie się 8 listopada o godzinie 17.00 w Szkole Łacińskiej Agnieszka Baranowska przybliży temat zarządzania finansami.

W czasie warsztatu zajrzymy do naszego portfela i zdiagnozujemy co my tam w nim mamy. Czy po podsumowaniu naszych aktywów i pasywów wychodzimy na plus? Czy może powinniśmy bardziej przykładać się do zarządzania naszym budżetem. Określimy również czym jest budżet domowy i jak nim zarządzać, ale również nad nim panować.
Porozmawiamy także o marzeniach, które są siłą napędową naszego działania. Zastanowimy się gdzie znaleźć możliwość ich sfinansowania. Czym są inwestycje i skąd wziąć na nie środki.
Poszukamy sposobów na dodatkowe pieniądze. Spróbujemy zastanowić się jak przekuć nasze pasje w gotówkę.
Nie możliwym byłby warsztat o pieniądzach bez rozmowy na temat wychodzenia z długów, bo jak mówią statystyki aż 33 % zadłużenia Polaków należy do Pań, więc dobrze wiedzieć jak sobie z tym kłopotem poradzić.
A na koniec zastanowimy się, czy warto wprowadzać dzieci w świat pieniędzy i czy trzeba uczyć dzieci zarządzania nimi.

http://m.82-200.pl/2019/11/orig/strefa4-5159.png
Cykl 5 bezpłatnych warsztatów, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoja wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie.
Wszystkie warsztaty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zostały tak skonstruowane, by pobudzać w kobietach myślenie długoterminowe - zarówno w sferze związanej z zatrudnieniem, zarządzania finansami, planowaniem ścieżki zawodowej, dążeniem do celu jaki chce się osiągnąć, jak i dbałością o swoje wartości i wewnętrzną siłę.

Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, co przyczyni się do aktywizacji kobiet na różnych płaszczyznach tj. od samoakceptacji i pobudzenia pewności siebie po wprowadzenie skutecznych metod zarządzania finansami, pobudzania przedsiębiorczości i wspierania w realizacji celów oraz wprowadzania równowagi w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkania patronatem objęli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie IV
08.11.2019 godzina 17:00 (Szkoła Łacińska)
Zarządzanie finansami. Kobieta, pieniądze, inwestycje.
Prowadzi: Agnieszka Baranowska