Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Miejska Zabawa Sylwestrowa

2019-10-31 13:15:29 (ost. akt: 2019-10-31 13:28:13)

Burmistrz Miasta Malborka oraz Dyrektor Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji zapraszają na Miejską Zabawę Sylwestrową. W czasie wieczornej zabawy 31 grudnia usłyszymy blok muzyczny przygotowany przez DiDżeja Mietka oraz zespół Basta.

Impreza potrwa od 22:00 do 1:00

Tuż przed północą do wspólnego odliczania na Placu Kazimierza Jagiellończyka zaprosi Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski.

Informujemy, że terenem imprezy, będzie obszar wewnątrz Placu Kazimierza Jagiellończyka wyznaczony barierkami. Pracownicy ochrony będą dokonywać kontroli uczestników wchodzących na teren imprezy pod kątem posiadanych środków pirotechnicznych, szklanych przedmiotów itp.

Zwracamy się z ogromną prośbą i apelem do uczestników wydarzenia, by nie używać na terenie imprezy i jej pobliżu, w tłumie ludzi, którzy zazwyczaj około północy gromadzą się w Sylwestra w centrum miasta, petard, fajerwerków i innych materiałów pirotechnicznych, które mogą potencjalnie wyrządzić krzywdę ich użytkownikom i innym uczestnikom imprezy oraz o stosowanie się do Regulaminu rozwieszonego na terenie imprezy.

O WYKONAWCACH
DiDżej Mietek(YzzY) czyli Dariusz Niewiński urodził się w Bielsku Podlaskim 28.08.1984 roku. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką… poczynając od prowadzenia szkolnego "Radio Węzła", a także występów artystycznych podczas akademii szkolnych. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w klubie "Elita" prowadzonym przez swoich rodziców. Tam też szlifował umiejętności, które szybko wykorzystał na szerszej scenie. W 2008 roku podczas występu na Festiwalu Muzyki Disco Polo w Ostródzie z zespołem Jorrgus spotkał Evę Bastę, która w 2012 roku wraz z raperem Karrambą stworzyła utwór "Mietek", po czym wykreowała postać DiDżeja Mietka, który obecnie występuje razem z swoim zespołem pod nazwą YzzY ! W tym samym roku Mietek pojawił się na antenie telewizji Polo TV jako prowadzący magazyn "Polo Zoom".

BASTA
Jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia.
Według większości jej fanów, to nowa Królowa Disco Polo. Eva Basta to właśnie ona cieszy się obecnie największą popularnością. Znana jest nie tylko z tego, że jest znana, ale … dzięki artystycznym dokonaniom.
Koncerty BASTY są zawsze profesjonalnie przygotowane, gromadzą rzeszę fanów i odbijają się szerokim echem w mediach.