Sobota, 29 stycznia 2022. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Mocne brzmienia w Alternatywie

2019-10-21 14:08:57 (ost. akt: 2019-10-21 14:26:09)

W sobotę 26 października na jednej scenie w malborskiej Alternatywie spotkają się: Bifrost, KOIOS i Morbus. Początek koncertu o godz. 20.

Bifrost to weterani ciężkiego rocka z Suwałk. Zespół doświadczony na wielu scenach, z bogatym dorobkiem obejmującym dwie demówki, debiutancki długogrający album "8", a także występy przed takimi zespołami jak Closterkeller, Hunter, Quano Apes, Kat & Roman Kostrzewski czy Luxtorpeda. Muzyka Bifrost to prawdziwa petarda, porządna dawka energii i definicja szczerej radości z gry.
KOIOS to metalowy zespół z Warszawy, poruszający się po ekstremalnych odmianach metalu, takich jak: death metal, melodic death czy progressive death metal. Zespół otrzymał wiele nagród na festiwalach, wśród których najważniejsze to: Generacja, Rock Battle, Rock Master, Mayday, czy FMB.

Swoją debiutancką płytę „Triangulate the Triangle” grupa promowała supportując zespoło Hunter, Sadist, Antigama, Thy Disease, TSA czy Symbolical. W grudniu 2017 r. miała miejsce premiera, oficjalnego video do utworu „Hate?”. Klip otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię oraz specjalne wyróżnienie na festiwalu Figueira FilmArt-Festival w Portugalii oraz nominacje na festiwalach BMVA w Berlinie oraz L.A. Music Video Awards w Los Angeles.

Morbus to zespół pochodzący z Olsztyna założony w 2016 r. Czteroosobowa ekipa czerpie inspiracje z różnych gatunków metalu stawiając na energię przekazu. Głębokie inspiracje takimi ikonami jak Slayer, Pantera, Slipknot, Death, Gojira czy Lamb of God są słyszalne w każdym dźwięku tego olsztyńskiego metalowego czołgu. Zespół na początku 2019 r. nagrał 30-minutową EP zawierającą sześć utworów.
Koncert w Alternatywie rozpocznie się o godz. 20. Wstęp 15 zł.