Wtorek, 21 maja 2024. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

"Trening mentalny" - kolejne spotkanie w ramach "Strefy Rozwoju Kobiet"

2019-10-21 13:33:01 (ost. akt: 2019-10-21 13:56:46)

Marta Borowiec - coach, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich zaprasza na III spotkanie w ramach cyklu bezpłatnych warsztatów i prelekcji z zakresu rozwoju osobistego pod nazwą "Strefa Rozwoju Kobiet". Podczas spotkania, które odbędzie się 25 października o godzinie 17.00 w Szkole Łacińskiej mowa będzie o treningu mentalnym, kojarzonym większości ze sportem, a mającym szerokie zastosowaniew życiu codziennym każdego z nas.

Trening mentalny – co to jest?
Trening mentalny to wszystkie działania z zakresu psychologii, socjologii i nauk o sporcie, które mają pomagać sportowcom (oraz od niedawna ludziom biznesu) w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału, oraz uzyskaniu kontroli nad emocjami podczas wykonywanych zadań.
Trening mentalny z powodzeniem zaczyna być wykorzystywany na arenie biznesowej, natomiast w pierwszej kolejności wykorzystywany był przede wszystkim przez społeczność sportową.
Pozwala przezwyciężyć bariery, zwiększyć pewność siebie, poprawić koncentrację, spokój, zaufanie oraz przygotowanie umysłowe.

Trzecie spotkanie "Strefy Rozwoju Kobiet" poprowadzi Pani Agnieszka Baranowska. Założycielka i pomysłodawczyni Akademii Rozwoju Mentalnego. Autorka programu ARM, który tworzyła we współpracy z psychologami dziecięcymi i psychologami sportu. Nauczyciel j. angielskiego, pedagog, przedsiębiorca, trener mentalny i trener biznesu z ponad 25 – letnim stażem.
Jako trener mentalny, pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami nad budowaniem pewności siebie, uczy jak przekuć porażkę w sukces i jak potem sobie z tym sukcesem radzić. Pokazuje jak żyć w równowadze i jak czerpać z życia pełnymi garściami.
Pomaga odzyskiwać radość życia. Razem z klientem układa jego świat, krok po kroku, biorąc pod uwagę każdy aspekt: rodzinny, biznesowy, duchowy i emocjonalny, bo tylko balans i równowaga zapewnia szczęście. Dopinguje i motywuje. Każdy klient jest tym najważniejszym.
Jest również współautorką projektu - książki Ilony Joanny Adamskiej „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”, w którym gwiazdy filmu i estrady oraz kobiety biznesu opowiedziały o postrzeganiu siebie nawzajem.
Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów, którzy stali się inspiracją do powstania Akademii Rozwoju Mentalnego.

http://m.82-200.pl/2019/10/orig/strefa3-5095.png

http://m.82-200.pl/2019/10/orig/harmonogram3-5096.jpg

Cykl 5 bezpłatnych warsztatów, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoja wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie.
Wszystkie warsztaty są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Zostały tak skonstruowane, by pobudzać w kobietach myślenie długoterminowe - zarówno w sferze związanej z zatrudnieniem, zarządzania finansami, planowaniem ścieżki zawodowej, dążeniem do celu jaki chce się osiągnąć, jak i dbałością o swoje wartości i wewnętrzną siłę.

Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, co przyczyni się do aktywizacji kobiet na różnych płaszczyznach tj. od samoakceptacji i pobudzenia pewności siebie po wprowadzenie skutecznych metod zarządzania finansami, pobudzania przedsiębiorczości i wspierania w realizacji celów oraz wprowadzania równowagi w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkania patronatem objęli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego.