Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Fit Camp 2019 Władysławowo

2019-10-17 09:05:16 (ost. akt: 2019-10-17 09:10:41)

W dniach 4-6 października 2019 roku ”Aktywnie z Molkami” czyli Dorota i Tomasz Molasy zorganizowali pierwszy wyjazd Fit Campa. Poniżej relacja z wyjazdu jednej z jego uczestniczek:

"Pomysł na zorganizowanie Fit Campa zrodził się u nich w marcu, analizowali i rozmyślali, jak do tego podejść. Burza mózgów odbyła się dopiero podczas ich urlopu kiedy dzieci odpoczywały, a rodzice zasiadali przy komputerze i robili różnego rodzaju projekty, treningi. W końcu pod koniec lipca dali informacje na stronie internetowej o zapisach. Chętnych osób nie zabrakło. Na Fit Camp przyjechała najbardziej rozgadana, szalona, a zarazem silna grupa kobiet.

Fit Camp Władysławowo 2019 ruszył w piątek o godz. 13:00. Rozpoczął się spotkaniem na obiedzie. Mieliśmy mocno napięty grafik. Łącznie 9h ciężkiej pracy ale dziewczyny ani razu nie dały po sobie poznać, że są zmęczone w przeciągu 48h!!!Było rewelacyjnie! Wspaniale! Cudownie! A dlaczego? Bo spędziłyśmy aktywnie weekend z Molkami podczas pierwszego zorganizowanego przez nich FIT CAM 2019 we Władysławowie. Zdobyłyśmy nowe umiejętności, rozwijałyśmy swoje pasje i poznałyśmy świetnych ludzi.

Dowiedziałyśmy się, jak zdrowo odżywiać, jak zmotywować, poprawnie ćwiczyć, jak radzić sobie ze stresem w ramach obrony, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Instruktor samoobrony, Tomasz, nie tylko przekazał nam sposób na regularną fizyczną aktywność i utrzymanie kondycji, ale również przygotował na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności w sytuacji napadu i próby przemocy. Jak „dokręcić” dźwignię do końca, czyli skręcić lub złamać jedną z kończyn przeciwnika. Przekazał nam wiedzę przydatną w samoobronie dla kobiet : umiejętność uderzenia w najbardziej czułe miejsca na ciele napastnika oraz umiejętność wyswobodzenia się z próby obezwładnienia przez napastnika: jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku, czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiłybyśmy sobie z nimi poradzić.

Dorotka i Tomasz Molasy mają masę pomysłów na aktywne i kreatywne spędzenie wolnego czasu. Dbają o to, aby cały ten spędzony czas był przepełniony pozytywną energią, masą wrażeń i niesamowitych wspomnień. Potrafią połączyć sport z zabawą, podkręcić adrenalinę na wyższy poziom. Przygotowali dla nas mnóstwo niespodzianek. Zaskakiwali co chwila, np. nocnym treningiem z przygotowanymi prezentami,” czołówkami”, szukaniem skarbu na plaży, Rozdawaniem upominków. Torby były wypełnione po brzegi. Można było w nich znaleźć, m.in. odżywki białkowe, kubki MediPunk, materiały promocyjne z naszego miasta, zniżkę na badania profilaktyczne Dietana. Można im zaufać.

Całą sobą polecam wyjazdy z tą ekipą! Atmosfera niesamowicie przyjazna, zasada "nasz klient nasz Pan" respektowana w stu procentach. Molki robią wszystko, żeby wyjazdy zapamiętać z jak najlepszej strony, dostosowują się do każdego poziomu zaawansowania. Wyjazd doskonale zorganizowany pod każdym względem. Pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wspaniali ludzie i rodzinna atmosfera. Zorganizowali, taki wyjazd, który zostanie nam w głowie na długi czas!

Tyle się działo: teren, Oponeo plaża, bieganie, zajęcia core, pierwsza pomoc przedmedyczna, zajęcia taneczne… jednym słowem aktywny weekend, wypełniony od świtu do nocy przeróżnymi zajęciami, pełen sportowych wyzwań i niezapomnianych wrażeń. Dziewczyny były bardzo zadowolone, przeganiane, wybawione, nie chciały wracać do domu – krzyczały: „weekend to za mało ! „ Nawiązały się przyjaźnie. Wyjazd zakończył się o godz. 12:00 w niedzielę, podziwiając plażę we Władysławowie ,robiąc końcowe zdjęcie. Naprawdę świetna robota Molki! Do zobaczenia na wiosnę do kolejnego Fit Campa!"


tekst: Monika Kosianowska
zdjęcia: archiwum ”Aktywnie z Molkami”