Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Sztafetowe Biegi Przełajowe ZSP4 i II LO

2019-10-11 11:41:28 (ost. akt: 2019-10-11 13:13:28)

W dniu 9 października br. na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięły reprezentacje malborskich szkół ponadpodstawowych. Poniżej relacje

W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, dziewczęta z zespołu ZSP nr 4 w Malborku nie dały żadnych szans rywalkom wyprzedzając kolejną na mecie drużynę I LO w Malborku o całą zmianę sztafetową. Gdy ekipa ZSP 4 kończyła wyścig, do dziesiątej zmiany szykowały się dopiero pozostałe zespoły. Doskonały występ naszych dziewcząt rozbudził apetyty na poprawienie najlepszej w historii startów w Finałach Wojewódzkich, siódmej lokaty. Dziewczęta występowały pod opieką Iwony Ciecholewskiej w składzie; Oliwia Brodzińska, Agnieszka Łaskiewicz, Sara Chabowska, Nikola Kicińska, Marta Przybylska, Beata Jasińska, Sara Podsiadło, Katarzyna Deranek, Paulina Talenta, Oliwia Dryla, Kinga Mysiakowska, Julia Jędrzejewska i Wioleta Stec. Sukcesu koleżanek nie udało się powielić chłopcom, którzy musieli zadowolić się drugim miejscem ustępując reprezentantom II LO w Malborku. Chłopcami na zawodach opiekował się Karol Pikała, a zawodnicy występowali w składzie; Daniel Butkus, Maciej Cichecki, Filip Dunaj, Jan Furman, Mateusz Grzywacz, Jakub Jasiński, Dominik Krysiak, Kacper Krzykowski, Jakub Pelcer, Emil Plutowski, Damian Raczkowski, Ksawier Rajkowski, Dawid Tatara i Dawid Tkaczyk.

Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą dziewczęta z ZSP 4 Malbork, odbędą się 16 października w Gdyni.
informacja: ZSP4
http://m.82-200.pl/2019/10/orig/sam-2866-5059.jpg
___________________________________________________________
Drużyna chłopców z II LO wywalczyła awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Gdyni 16.10.2019 r.
W dniu 09.10.2019r. w Parku Miejskim "Polana" odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na dystansie 10x1 000m chłopcy i 10x800m dziewczęta. Drużyna chłopców po raz kolejny zajęła I miejsce, a dziewcząt - II miejsce. Szkołę reprezentowali: Wójcik Kamil, Babciak Jakub, Szpura Radosław - wszyscy z klasy II A; Powierża Wiktor, Marendowski Michał i Grędzicki Mateusz - wszyscy z klasy II E; Temczuk Oscar i Folta Paweł - z klasy III E; Stawicki Damian - klasa I d; Rybarczyk Marcel - klasa I e; Różycki Maciej - klasa I D; Wiśniewska Julia, Włodarczyk Anna, Szczerbińska Maria, Śledź Agata - wszystkie z klasy I c; Zalewska Martyna, Majewska Wiktoria, Świderska Aleksandra - z klasy II B; Korda Oliwia i Wlentynowicz Nadia - klasa I D; Twardowska Oliwia - klasa II E; Kurek Aleksandra - klasa I b; Bartnicka Oliwia - klasa III C. Opiekun uczniów: Norbert Sajkowski.
http://m.82-200.pl/2019/10/orig/part-1570782770592-5060.jpg
informacja: Rafał Łakomy, IILO