Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Wokalistki z ZS2 na 12. Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek

2017-01-20 12:36:28 (ost. akt: 2017-01-20 12:43:13)

14 stycznia 2017r. był udanym dniem dla wokalistek z zespołu Fantazja i Na chwilę z ZS2 biorących udział po raz kolejny w konkursie w Sadlinkach.

Uczennice z ZS nr 2 w każdej z kategorii solowej zawojowały i oczarowały publiczność i jurorów.

Łucja Czapp- zajęła 1miejsce, a Karolina Barecka- 3 miejsce- w kategorii 7-9 lat.
Kategorię 10-12 lat- dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 wygrały w całości zajmując wszystkie miejsca na podium. Ola Kłos- 1 miejsce, Marysia Sadowska- 2 miejsce, Małgorzata Oller - 3 miejsce.

W kategorii gimnazjum Julia Sidor i Daria Pieniężna- otrzymały wyróżnienia.
Zdobycie tak wysokich miejsc jest nie lada wyczynem, bowiem konkurs z roku na rok ma coraz wyższy poziom prezentowanych kolęd i pastorałek. Organizatorzy co roku zapewniają doskonałe przygotowanie, serdeczną atmosferę i dbałość o każdy szczegół. Tym większą przyjemnością jest udział naszych uczennic w towarzystwie rodziców, którzy dzielnie je wspierają. Dumy z sukcesu nie kryje pracująca na co dzień z dziewczętami pani Izabela Tulska. Jest to najlepsza nagroda za wspólną pracę i czas poświęcony na przygotowanie występów.

Solistki wraz z zespołem są obecne nie tylko w konkursowych zmaganiach. Swoje zdolności i umiejętności pokazują także w innych okolicznościach. Ostatnio gościnnie wystąpiły w kościele pod wezw. Zesłania Ducha Świętego w Malborku, przedstawiając występ „Betlejem jest w Nas” oraz prezentując się w przepięknych kolędach i pastorałkach.

Gratulujemy pasji i talentów. I życzymy jeszcze więcej sukcesów i wytrwałości.

Nadesłała: Izabela Tulska