Piątek, 3 lutego 2023. Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Konkurs dla najaktywniejszych spacerowiczów

2019-08-28 13:16:14 (ost. akt: 2019-08-28 13:27:34)

Za nami kolejny Spacer z Przewodnikiem z cyklu „Malbork - Zakamarki Historii”, którego tematem było „Nie tylko pracą człowiek żyje - religijność". Podajemy pytania w konkursie dla uczestników spaceru, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.
Proszę wymienić co najmniej 2 elementy zachowane po II wojnie światowej z gotyckiego wyposażenia kościoła pw. św. Jana Chrzciciela?

Pytanie nr 2.
Proszę podać w którym roku powstała kopia obrazu Matki Boskiej Malborskiej?

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika należy przesyłać do dnia 5 września 2019 r.

Przypominamy Regulamin Konkursu
Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.

W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 4 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności który należy okazać przy odbiorze nagród. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 6 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w trakcie Malborskiego Happeningu Przyrodniczego „Spójrz sowie w oczy” w dn. 15 września 2019 r. o godz. 13:30.