Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Konkurs dla najaktywniejszych spacerowiczów.

2019-08-12 08:31:24 (ost. akt: 2019-08-12 08:35:11)

Za nami kolejny Spacer z Przewodnikiem z cyklu „Malbork - Zakamarki Historii”, którego tematem było „Nowoczesność po dzień dzisiejszy”. Podajemy pytania w konkursie dla uczestników spaceru, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.
Proszę podać nazwę firmy która wybudowała miejską wieżę ciśnień oraz pojemność znajdującego się w niej zbiornika na wodę?

Pytanie nr 2.
Proszę podać imię i nazwisko projektanta Nowego Ratusza oraz jakie stanowisko wtedy piastował?

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika należy przesyłać do dnia 23 sierpnia 2019 r. do godz. 24:00 na adres poczty ektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl

Przypominamy Regulamin Konkursu

Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.

W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 4 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności który należy okazać przy odbiorze nagród. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 6 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w trakcie Malborskiego Happeningu Przyrodniczego „Spójrz sowie w oczy” w dn. 15 września 2019 r.