Niedziela, 4 czerwca 2023. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Dzień kobiet z humorem - Kabaret Hrabi

2017-01-19 11:21:46 (ost. akt: 2017-02-07 12:11:55)

4 marca 2017 r., w auli im Leopolda Cieplaka, w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. 17 marca 6, odbędzie się występ znanego i uwielbianego przez widzów w całej Polsce Kabaretu HRABI. Kabaret wystąpi w programie "Tak, że o".

Bilety w cenie 45 zł będzie można nabyć w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji od 23 stycznia 2017 roku (Szpital Jerozolimski, ul. Armii Krajowej 68 oraz CKiE Szkoła Łacińska, ul. Stare Miasto 42). W dniu występu bilety w cenie 50 zł do nabycia w miejscu wydarzenia na godzinę przed rozpoczęciem.

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

„Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisów.

Opis za http://hrabi.pl/programy/tak-ze-o/
fot: http://hrabi.pl/


UWAGA!
W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem,
organizatorom udało się zorganizować dodatkowy występ Kabaretu Hrabi!

http://m.82-200.pl/2017/02/orig/hrabi2-546.jpg