Wtorek, 27 lutego 2024. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Konkurs dla najaktywniejszych spacerowiczów

2019-07-29 12:13:22 (ost. akt: 2019-07-29 12:15:45)

W sobotę, 27 lipca br. odbył się kolejny spacer z cyklu „Spacer z Przewodnikiem”, którego tematem były „Szlakiem Młodego Lasu”. Podajemy pytania w konkursie dla uczestników spaceru, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.
Proszę wymienić przynajmniej trzy cele działalności Młodego Lasu.

Pytanie nr 2.
Podaj przynajmniej dwie inne narodowości, którym pomagali członkowie Młodego Lasu.

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika należy przesyłać do dnia 9 sierpnia 2019 r. do godz. 24:00 na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl

Przypominamy Regulamin Konkursu


Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.

W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 4 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności który należy okazać przy odbiorze nagród. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 6 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w trakcie Malborskiego Happeningu Przyrodniczego „Spójrz sowie w oczy” w dn. 15 września 2019 r.