Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Polska piosenka w Sklepach Cynamonowych połączył pokolenia

2019-07-29 11:56:12 (ost. akt: 2019-07-29 13:32:50)

Strefy Otwartej Kultury to cykl imprez organizowanych przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, na które placówka otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W sobotę miała miejsce ich kolejna odsłona – w Sklepach Cynamonowych w ramach projektu „Muzyka Łączy Pokolenia - Piosenka Polska” wystąpiły zespoły ŁubuDubu i Nutki Szczęścia oraz goście - Violetta Jankowiak, Piotr Piesik, Waldemar Ślefarski i Tadeusz Orzęcki.

- Dzięki wydarzeniu mogliśmy zobaczyć jak świetnie bawi się każde pokolenie od najmłodszych do najstarszych przy hitach polskiej muzyki. Rozśpiewany tłum dawał sobie doskonale radę z każdą piosenką. Było nam niezmiernie miło widzieć tak liczną publikę, którą rozgrzewał zespół ŁubuDubu oraz Nutki Szczęścia pod kierownictwem Pana Aleksandra Barana – informują na swoim portalu społecznościowym organizatorzy.

Zabawa była rzeczywiście przednia, świadczyć może o tym ilość przybyłych gości, wspaniała atmosfera oraz wiele głosów, że imprezę trzeba powtórzyć.

zdjęcia: Agata Szumska, MCKiE