Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Parkrun startuje w sobotę

2019-06-28 15:34:42 (ost. akt: 2019-06-28 15:44:57)

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach parkrun Zamek w Malborku, które odbędzie się w sobotę 29 czerwca 2019 r. o godzinie 9:00 rano na Bulwarze przy drewnianym moście.

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Absolutnie KAŻDY jest mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. Tu nikt nie jest ostatni - ponieważ zawsze jest wolontariusz zamykający stawkę, który pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć - najlepiej aktywnie.
Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz!

Udział w biegach jest całkowicie BEZPŁATNY - na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:

https://www.parkrun.pl/zamekwmalborku/

Jednorazowa bezpłatna rejestracja:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Nie może Was zabraknąć! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy - na pewno nie pożałują