Poniedziałek, 4 grudnia 2023. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

II Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka

2019-06-26 12:10:28 (ost. akt: 2019-06-26 13:56:38)

Lipcowy weekend pełen smaków! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków w Malborku.

Co?: II Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka
Kiedy?: 19-21 lipca 2019
Gdzie?: Zamek Malbork

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 19, 20 i 21 lipca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Malborku.

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny lipcowy weekend, mieszkańcy Malborka będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który już po raz drugi zagości w Malborku w ramach Oblężenia Malborka.

Przez trzy dni teren przy Zamku w Malborku zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka. Będziemy 19, 20 i 21 lipca. W piątek i sobotę od 10:00 do 22:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.

Więcej na ten temat na WYDARZENIU

informacja i zdjęcia organizatora