Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Bursztynki sukcesami zakończyły rok taneczny 2018/19

2019-06-17 11:24:58 (ost. akt: 2019-06-17 11:27:41)

15 czerwca br. cała ekipa zespołu Bursztynki oraz 30+ wyjechała na ostatni już Festiwal Tańca BIAŁOBRZESKI DANCE ART do Nowego Dworu. Zespoły zaprezentowały 7 układów, 9 solówek i 1-duet.

Ogółem BURSZTYNKI, CALINECZKI i KRASNALE zdobyły pięć I miejsc, dwa II, dwa III i jedno wyróżnienie:

W duecie do 11 lat KAJA REJ i HANIA RYŚ zdobyły I miejsce, w solo do 11 lat na 30 osób do finału dostała się Karolina Kozikowska. W tańcu klasycznym 12-15 lat II miejsce wytańczyła Martyna Kraske, a III-Lena Kaczyńska. BURSZTYNKI MAX 30+ zdobyły I miejsce. Po raz pierwszy w tej kategorii były solówki, naszą grupę prezentowały: Alicja, Agnieszka i Małgorzata, nasze mamy uplasowały się na IV,V i VI miejscu.

- Brawo za odwagę i pierwsze sukcesy. Dziękuję wszystkim tancerzom a rodzicom za pomoc – mówi Celina Pacanowska, instruktor Bursztynek.

16 czerwca 2019 cała rodzina BURSZTYNKOWA zakończyła rok taneczny wspaniałym piknikiem. Podsumowując cały rok, BURSZTYNKI były na 11 Festiwalach i zdobyły 48 miejsc pucharowych, pięć IV, dziewięć V, trzy VI, trzy VII oraz dwie nagrody pieniężne.

- Myślę iż był to bardzo udany i roztańczony rok szkolny. Dziękuję Radzie Rodziców a szczególnie Mariuszowi Zawadzińskiemu za zorganizowanie zakończenia. Dziękuję bardzo Karolinie Raczkowskiej, Dominice Zawadzińskiej, Jagodzie Hawryszkiewicz, Aleksandrze Musielak i Katarzynie Giza za pomoc przy malowaniu buziek nie tylko dzieciom ale również rodzicom. Dziękuję Michałowi Siemaszkiewicz za wspaniałą muzykę. Niespodzianką dla wszystkich była CieKawa Klubo Kawiarnia, która wypiekała wszystkim pyszne gofry bąbelkowe z dodatkami. Dziękuję raz jeszcze za cały rok ciężkiej pracy, życząc wszystkim miłego i zasłużonego wypoczynku – podsumowuje i dziękuje Celina Pacanowska.

informacja i zdjęcia – zespół Bursztynki

1307