Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Tydzień pełen niespodzianek w Przedszkolu nr 5

2019-06-04 09:36:31 (ost. akt: 2019-06-04 09:40:01)

Ostatni tydzień w Przedszkolu nr 5 im. Dzieci z Zamkowego Wzgórza był dla dzieci pełen miłych niespodzianek. Już w środę, 29 maja, rozpoczęły się obchody Dnia Dziecka i z racji nadchodzącego święta całe przedszkole pojechało do Fun Day w Tczewie. Tam nie można się nudzić. Dzieci skakały, zjeżdżały, biegały czyli robiły to, co lubią robić najbardziej.

W piątek pogoda się spisała, od rana świeciło słońce i można było wyjść do ogrodu, gdzie pojawił się nowy sprzęt rekreacyjny dla dzieci. Po aktywnych zabawach w ogrodzie przyszła kolej na lody. Nie był to jednak koniec prezentów, ponieważ każde dziecko otrzymało pistolet na bańki a starszaki dodatkowo gadżety od sponsora.

Tydzień się skończył ale nie niespodzianki. W poniedziałek przedszkolaki gościły Filipa z Młodzieżowej Rady Miasta Malborka, który czytał dzieciom bajki.

- Podsumowując tegoroczne obchody święta dzieci, można stwierdzić, że był to nie dzień ale tydzień pełen niespodzianek, a radość i uśmiech na twarzach dzieci były dopełnieniem tego wyjątkowego czasu – podsumowuje nauczycielka Beata Okrucińska.

tekst i zdjęcia: Beata Okrucińska