Niedziela, 26 maja 2024. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

1 czerwca Metal Crusade, czyli wyprawa trójmiejskich bandów na Malbork

2019-05-27 10:22:20 (ost. akt: 2019-05-27 10:24:16)

To będzie niesamowity wieczór, bo na scenie Alternatywy zagrają zespoły z Trójmiasta: Perpetual, Ravna i Revenge Insanity. Początek o godz. 19:00.

http://m.82-200.pl/2019/05/orig/koncert-1-czerwca-4578.jpg
Perpetual to skład grający mieszaninę groove, thrash i death metalu, inspirowany takimi kapelami jak Death, Gojira, Lamb of God, Sepultura, Trivium czy Metallica. Na koncie mają wydane w 2018 roku EP "Blackening of The Future", które zawiera sześć autorskich numerów. Występowali między innymi u boku Decapitated.
W Malborku zagrają: Alan Durajewski – wokal, Mateusz Gorczyński - gitara, chórki, Szymon Królak – gitara, Jakub Mazur - bas (w zastępstwie) i Paweł Sowiński – perkusja.
Będzie też Ravna, zespół czerpiący garściami z różnych podgatunków metalu. Główne wpływy na twórczość zespołu zostały wywarte przez death metal, black metal oraz djent.
-Nie ograniczamy się jednak do żadnego z tych gatunków, a raczej tworzymy soczysty i smaczny miks z tego, co lubi każdy z nas – zapewniają członkowie zespołu.
Ravna to Marcin "Tur" Turbiarz - wokal, bas, Jakub Mazur - gitara prowadząca, Eryk Stram - gitara rytmiczna i Jakub "Biernat" Biernacik – perkusja.
Revenge Insanity powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona. Wtedy ekipa miała nazwę Breath of Revenge z pięcioosobowym składem.

Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład: vox – Silver, drums – Venom gitara – Mutant i bass – Jason.
Wstęp 10 zł. Bilety będzie można kupić tuż przed koncertem.