Piątek, 31 marca 2023. Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

Zawodnik MKS Rzemieślnik Karol Klimaszewski otrzymał stypendium sportowe

2019-03-22 07:53:39 (ost. akt: 2019-03-22 13:46:46)

20 marca Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski w uznaniu za wysoki wynik w 2018 r. i zdobyte drugie miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów, przyznał stypendium sportowe zawodnikowi MKS Rzemieślnik, Karolowi Klimaszewskiemu.

Stypendium jest przyznawane na podstawie Uchwały NR VI/45/2015 Rady Miasta Malborka z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad przyznawania i pozbawiania oraz ustalania wysokości stypendiów sportowych.

Burmistrz Miasta pogratulował Karolowi Klimaszewskiemu dotychczas osiągniętych wyników sportowych i podziękował za wspaniałą postawę sportową i godne reprezentowanie naszego miasta, życząc dalszego rozwoju, satysfakcji z uprawiania sportu oraz radości w życiu osobistym.

Spotkanie przebiegało w atmosferze refleksji nad osiągnięciami sportowymi zawodnika Rzemieślnika oraz przyszłymi planami i oczekiwaniami związanymi ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski.

Na koniec spotkania Burmistrz Miasta Marek Charzewski raz jeszcze podziękował Karolowi za przybycie, życząc jednocześnie dalszego rozwoju sportowego i kontynuowania rozpoczętej drogi mistrzostwa sportowego.