Czwartek, 22 lutego 2024. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Wspaniały Bal Karnawałowy w Przedszkolu nr 8

2017-01-16 10:25:46 (ost. akt: 2017-01-16 11:27:29)

Bal Karnawałowy w przedszkolu stał się naszą coroczną tradycją. Atrakcja ta jest bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzień balu to dzień niezwykły, często wyczekiwany i przygotowywany przez wiele tygodni. Po długich oczekiwaniach przedszkolaki w końcu mogły w nim uczestniczyć!

W dniu 13.01.2016r. w Przedszkolu nr 8 odbył się wspaniały bal, na którym gościliśmy kolorowe postacie. Dostrzec można było wśród nich bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... i wiele innych wspaniałych i kolorowych postaci! Trzeba przyznać, że rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po tańcach przyszedł czas przerwy i odpoczynku, podczas którego dzieci miały okazję uczestniczyć w zdrowym poczęstunku. Jednakże po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca!

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Tekst: Angelika Ganczewska