Wtorek, 27 lutego 2024. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Maciej Pruchniewicz i Szymon Siwierski wystąpią w Malborku

2019-03-11 10:20:27 (ost. akt: 2019-03-11 10:23:47)

Malborskie Stowarzyszenie OŚ oraz Muzeum Zamkowe w Malborku zapraszają miłośników delikatnego jazzu z domieszką folku, etno i klasyki na klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju koncert. W ramach cyklu „Zamkowe Kameralia” wystąpi duet Maciej Pruchniewicz & Szymon Siwierski z projektem MIST.

To pierwszy w tym roku koncert w ramach Zamkowych Kameraliów!
Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku już teraz zapraszają na aksamitną kaskadę dźwięków w wykonaniu tych wybitnych artystów.
Nie wolno tego przegapić!

Koncert odbędzie się w KARWANIE dnia 21.03.2019 r. (czwartek) o godz. 19:00.

Bilet na to wydarzenie można nabyć w kasie Muzeum Zamkowego oraz przez Internet https://bilety.zamek.malbork.pl/ w cenie 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy).
Dzieci do lat siedmiu mają zapewniony bezpłatny wstęp.

Projekt jest dofinansowany przez Miasto Malbork i Starostwo Powiatowe w Malborku.

O artystach:
MACIEK PRUCHNIEWICZ - gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny, współpracował i koncertował z polskimi i zagranicznymi artystami, m. in. Wojtkiem Waglewskim, Michałem Urbaniakiem, Tadeuszem Nalepą, Małgorzatą Ostrowską.
SZYMON SIWIERSKI - pianista, klawiszowiec, klarnecista oraz kompozytor. Mimo młodego wieku, zebrał już duże doświadczenie współpracując z wieloma świetnymi muzykami. Już w wieku kilkunastu lat zaczął improwizować na fortepianie i tworzyć własne utwory. Obecnie gra w zespole Swiernalis oraz tworzy muzykę do spektakli teatralnych i filmów. Łączy w swojej muzyce brzmienia elektroniczne z instrumentami akustycznymi. Pracuje nad debiutanckim albumem, w którym, jak sam mówi, dominować będzie przestrzeń oraz cisza.

http://m.82-200.pl/2019/03/orig/mist-4248.jpg