środa, 27 września 2023. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Malbork na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego

2019-03-08 11:03:40 (ost. akt: 2019-03-08 11:28:08)

W dniach 1-3 marca 2019 r. we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Była to 11 edycja wydarzenia, która miała miejsce w nowej lokalizacji - na stadionie Wrocław.

W targach uczestniczyli przedstawiciele miast oraz regionów z dziesięciu krajów. Dodatkowo wystawiały się atrakcje turystyczne, hotele, obiekty rekreacyjne, stowarzyszenia turystyczne, manufaktury, szlaki, muzea, uzdrowiska, biura podróży, oraz fundacje.

Miasto Malbork na swoim stoisku zaprezentowało bogatą ofertę turystyczną. Specjalnie przygotowano ulotki zawierające bazę noclegową oraz gastronomiczną ułatwiające zaplanowanie podróży. Na samym stoisku istniała możliwość wybijania pamiątkowych monet z herbem miasta oraz logiem turystycznym. Poczęstunek pozyskany od partnerów był bardzo zachwalany, liczne atrakcje miasta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a znaczna liczba odwiedzających stoisko zadeklarowała przyjazdu do Malborka.


Wydział Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą składa serdeczne podziękowania dla Muzeum Zamkowego w Malborku, Restauracji Piwniczka oraz Baru BIS za pomoc w przygotowaniu wyjazdu.