Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

SMS przy ZSP nr 4 prowadzi nabór do klas sportowych

2019-03-05 09:52:04 (ost. akt: 2019-03-05 09:57:20)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku prowadzi nabór do klas sportowych o profilu piłka nożna na rok szkolny 2019/2020. Otwarte będą dwa oddziały – jedna klasa dla absolwentów szkół podstawowych (4- lata) oraz druga dla absolwentów gimnazjów (3-lata).

Oferta skierowana jest do chłopców i dziewcząt uzdolnionych sportowo, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w połączeniu ze zintegrowanym programem zajęć edukacyjnych, rozszerzonym o dodatkową godzinę lekcyjną z języka angielskiego, niemieckiego i biologii w ramach kompleksowego przygotowania do podjęcia studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Zajęcia treningowe odbywać się będą na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji, Centrum Aktywnego Wypoczynku oraz obiektach sportowych szkoły. Dla uczniów spoza Malborka zapewniona jest możliwość zamieszkania w internacie przyszkolnym.

Prowadzone szkolenie piłkarskie realizowane jest w ramach opracowanego Programu Szkolenia i Współpracy z Polskim i Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Zajęcia sportowe będą prowadzone przez doświadczonych trenerów piłki nożnej, posiadających przygotowanie pedagogiczne oraz wysokie kwalifikacje trenerskie z licencją UEFA”A”.

W czasie nauki i szkolenia w klasie pierwszej planowane są kursy kandydatów na sędziego, a w ostatniej na trenera piłki nożnej.

Szkoła organizuje obozy sportowe, mecze piłkarskie oraz zapewnia specjalistyczne badania lekarskie i konsultacje fizjoterapeuty.

Warunkiem przyjęcia do klas sportowych jest zaliczenie testu sprawności ogólnej i specjalnej,posiadanie zaświadczenia od lekarza sportowego o stanie zdrowia jak również zgody rodziców lub opiekunów prawnych na podjęcia nauki oraz szkolenia w klasie sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku.

Wszelkie informacje na temat naboru można uzyskać od trenera koordynatora Henryka Pawłowskiego, tel. 537 444 750, e-mail henryk.pawlowski@zsp4.malbork.pl

informacja i zdjęcia: SMS w Malborku