środa, 29 marca 2023. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

Zapraszamy do odwiedzenia punktu rewitalizacji w miesiącu marcu

2019-02-28 08:34:15 (ost. akt: 2019-02-28 08:41:47)

Zachęcamy mieszkańców Malborka do odwiedzenia nas w miesiącu marcu i włączenia się w proces zmiany swojej przestrzeni w każdym jej wymiarze - społecznym, przestrzennym, infrastrukturalnym i środowiskowym. W miesiącu marcu dwa dyżury pracowników Urzędu Miasta Malborka:

12 marca ( wtorek) od godz. 11.00 do 12.00 dyżur pełnić będzie Pani Sylwia Starosta-Romańczuk - inspektor w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Malborka i Pani Anna Olkowska-Jacyno - kierownik Biura ds. rewitalizacji Miasta Malborka.

19 marca (wtorek) od godz. 11.00 do 12.00 dyżur pełnić będzie Pani Małgorzata Majchrzak - główny specjalista w wydziale Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych.

Podczas dyżuru 12 marca można będzie porozmawiać o działaniach i konkursach skierowanych do organizacji pozarządowych w ramach zaplanowanych zadań na obszarze rewitalizacji.

Dyżur 19 marca poświęcony będzie omówieniu zmian wprowadzonych do konkursu na dotacje w ramach Malborskiego Programu Partnerstwa Lokalnego z przeznaczeniem na działania w obszarze rewitalizacji.

Punkt konsultacyjnym w zakresie działań rewitalizacyjnych mieści się w Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw na ul. Grunwaldzkiej 16-18 w Malborku.

- Zapraszamy mieszkańców do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i inicjatyw. Chcemy, aby wszystkie działania realizowane na obszarze rewitalizacji odbywały się poprzez partycypację z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi, środowiskami około biznesowymi zapraszając do współpracy i wskazując możliwości i narzędzia jakie daje rewitalizacja - zachęca Anna Olkowska-Jacyno, kierownik ds. rewitalizacji w urzędzie miasta.