Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

W sobotę Międzynarodowy Turniej Piłkarski dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009

2019-02-21 14:39:56 (ost. akt: 2019-02-21 14:47:56)

W sobotę 23 lutego br. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku w godzinach 9.00-17.00 zostanie przeprowadzony Międzynarodowy Turniej Piłkarski dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2009 PośpiechTRANS CUP 2019.

Organizatorami rozgrywek są MOP Pomezania Malbork, Burmistrz Miasta Malborka oraz Firma PośpirchTeans.

W imprezie weźmie udział 12 drużyn z Polski i Rosji (blisko 150 dzieci). Jak zapewniają organizatorzy, turniej będzie wspaniałą reklamą oraz wizytówką sportową naszego miasta.

Poniżej przedstawiamy harmonogram turnieju:

1 mecz 9.10 – Pomezania Malbork - Kaliningrad
2 mecz 9.22 – Gryf Tczew – Pomezania Malbork C
3 mecz 9.34 – KP Starogard – Concordia Elbląg
4 mecz 9.46 – SAP Sopot – LKS Żuławy Nowy Dwór Gd
5 mecz 9.58 – Beniaminek Starogard Gd – Hubertus Biały Bór
6 mecz 10.10 – Wietcisa Skarszewy – Pomezania Malbork B
7 mecz 10.22 - Pomezania Malbork – SAP Sopot
8 mecz 10.34 – Gryf Tczew - Beniaminek Starogard Gd
9 mecz 10.46 – KP Starogard – Wietcisa Skarszewy
10 mecz 10.58 – Kaliningrad - LKS Żuławy Nowy Dwór Gd
11 mecz 11.10 – Pomezania Malbork C - Hubertus Biały Bór
12 mecz 11.22 – Concordia Elbląg - Pomezania Malbork B
13 mecz 11.34 – Pomezania Malbork - LKS Żuławy Nowy Dwór Gd
14 mecz 11.46 – Gryf Tczew - Hubertus Biały Bór
15 mecz 11.58 – KP Starogard - Pomezania Malbork B
16 mecz 12.10 – Kaliningrad - SAP Sopot
17 mecz 12.22 – Pomezania Malbork C - Beniaminek Starogard Gd
18 mecz 12.34 – Concordia Elbląg - Wietcisa Skarszewy
12.34 - 12.50 – Przerwa po meczach grupowych
19 mecz 12.50 – 1A vs 2B
20 mecz 13.02 – 2A vs 1B
21 mecz 13.14 – 3A vs 4B
22 mecz 13.26 – 4A vs 3B
23 mecz 13.38 – 1A vs 1C
24 mecz 13.50 – 2A vs 2C
25 mecz 14.02 – 3A vs 3C
26 mecz 14.14 – 4A vs 4C
27 mecz 14.26 – 2B vs 1C
28 mecz 14.38 – 1B vs 2C
29 mecz 14.50 – 4B vs 3C
30 mecz 15.02 – 3B vs 4C
31 mecz 15.14 – zespoły z 3 miejsc LM o miejsce 5-6
32 mecz 15.26 – zespoły z 3 miejsc LE o miejsca 11-12
33 mecz 15.38 – zespoły z 2 miejsc LE o miejsca 9-10
34 mecz 15.50 – zespoły z 1 miejsc LE o miejsce 7-8
35 mecz 16.02- zespoły z 2 miejsc LM o miejsce 3-4
36 mecz 16.14 - zespoły z 1 miejsc LM o miejsce 1-2
16.30-17.00 – Zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

http://m.82-200.pl/2019/02/orig/untitled-1-4162.jpg