Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Biznes jest (z) kobietą - spotkanie z okazji Dnia Kobiet

2019-02-21 08:57:43 (ost. akt: 2019-02-21 09:01:57)

Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku zapraszają panie z okazji ich święta na wieczór pełen atrakcji, niespodzianek dla ciała i ducha oraz inspiracji, których dostarczą niezwykłe kobiety – goście spotkania. Partnerem wydarzenia jest Studio Edukacji Muzycznej Nutka.

Impreza odbędzie się 9 marca br. w godz. 17.00-21.00 w Przyziemiu Karwanu.

Wstęp jest wolny, ale jak co roku tak i tym razem nieoficjalnym "biletem" wstępu będą zakrętki, które przekazane zostaną dla Weroniki Żarskiej. Dochód ze sprzedaży zakrętek będzie przeznaczony na rehabilitację dziewczynki.

Jednym z gości będzie Joanna Godecka – terapeutka TSR (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniach) , dyplomowany life coach, konsultantka i komentatorka zagadnień związanych z praktyką obecności, relacjami, poczuciem własnej wartości, samooceną kobiet, jakością życia. Jest również autorką książek „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie”, „Bądź pewna siebie”, „Nie odkładaj życia na później”.

Zaproszenie przyjęła również Agnieszka Cegielska - dziennikarka, prezenterka związana ze stacją TVN, autorka książki „Naturalnie”. Jest absolwentką dziennikarstwa, studiów podyplomowych z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia oraz konsultantką medycyny ajurwedyjskiej. Prowadzi warsztaty z wykorzystania skarbów natury w naszym życiu w celu poprawienia odporności i samopoczucia. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek pani Agnieszki oraz otrzymania autografu i osobistej dedykacji od autorki!

Organizatorzy obiecują systematycznie prezentować kolejnych gości, zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu TUTAJ.

informacja organizatora