Niedziela, 4 grudnia 2022. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Rodzinny Weekend w Szkole Łacińskiej

2017-01-10 10:10:12 (ost. akt: 2017-01-10 10:38:18)

Malborskie Centrum Kultury i Edukacja zaprasza na „Rodzinny Weekend w Szkole Łacińskiej”! 14 i 15 stycznia br. wszyscy chętni będą mogli skorzystać z oferty zajęć i warsztatów w Skansenie Rzemiosł, Multicentrum i Planetarium.

W Skansenie Rzemiosł będzie można nauczyć się zdobienia podkładek metodą Decoupage, zapoznać się z dziejami i praktyką tworzenia biżuterii montowanej z półfabrykatów oraz biżuterii rękodzielniczej z metalu i szkła. Po części teoretycznej odbędą się warsztaty wykonywania biżuterii, a efekty swojej pracy uczestnicy zabiorą ze sobą.

W Multicentrum będzie można rodzinnie układać klocki K'nex, podszkolić swoje umiejętności fotograficzne pod okiem profesjonalisty czy spróbować sił w grach planszowych, takich jak na przykład "Magia i Miecz", "Osadnicy z Catanu" albo "Monopoly". A dla najmłodszych gości do dyspozycji będzie kącik zabaw multimedialnych z podłogą interaktywną, tablicą multimedialną oraz paletą malarską.

W ofercie Planetarium są dwa filmy - o godz. 13.00 „Mała Gwiazdka” dla dzieci od 3 do 9 lat (czas trwania 25 minut) a o godz. 15.00 „Szalona wyprawa na planetę Ziemia” dla dzieci i młodzieży od 9 do 16 lat (czas trwania 23 minuty). Oba filmy posiadają dubbing polskojęzyczny.

Zajęcia są płatne - sprawdź cennik biletów wstępu na warsztaty