Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Akcja wsparcia dla byłego pilota z 22.BLT

2019-01-08 14:54:23 (ost. akt: 2019-01-08 15:06:46)

Były pilot 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego od 9 lat walczy z ciężką chorobą. Jego znajomi zorganizowali zbiórkę wsparcia. Pomóc może każdy!

Jacek (znany jako Flyshark) służył w 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Niestety od 2009 roku zmaga się z nieuleczalną chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane. Jak wiemy nie ma lekarstwa na całkowite wyleczenie SM, ale istnieje światełko w tunelu w postaci leczenia olejem konopnym, które jest już dopuszczone w Polsce. Terapia ta jest niestety bardzo droga, ale łagodzi wiele objawów. Do tego Jacek potrzebuje pomocy przy remoncie mieszkania, które musiał wymienić ze względu na problemy z poruszaniem się (po tym jak oszukała Go ekipa remontowa ma własny kąt, ale w całkowicie surowym stanie). Chce zapewnić dobre życie nie tylko sobie, ale głównie swojej rodzinie.

Wspomóc akcję możecie poprzez licytację lotniczych rzeczy na Allegro (na bieżąco będziemy uzupełniać profil allegro i dorzucać nowe gadżety- wystarczy, że wpiszecie FLYSHARK lub klikniecie w LINK).

Pomóc można również wpłacając datki na konto zrzutka.pl, przygotowane specjalnie dla Jacka:
https://zrzutka.pl/u846rn

Liczy się każdy gest, bo z małych rzeczy tworzą się te wielkie.
Prosimy o udostępnianie informacji o zbiórce rodzinie i znajomym.