środa, 10 sierpnia 2022. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie odbędzie się w Malborku

2018-12-21 09:47:27 (ost. akt: 2018-12-21 09:47:48)

Straż Miejska w Malborku po raz kolejny jest współorganizatorem Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie. W roku szkolnym 2018/2019 Malbork będzie gospodarzem wielkiego finału. Do olimpiady zostali zaproszeni poprzez dyrektorów uczniowie szkół średnich.

Najpierw odbędą się dwa etapy miejskie (styczeń i luty). Natomiast finaliści z całego województwa pomorskiego spotkają się 11 kwietnia 2019 r. w gościnnych murach Zamku Malborskiego aby powalczyć o główną nagrodę, którą jest darmowy indeks na wybrany przez siebie kierunek na Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku. Szkolny koordynator głównego finalisty otrzyma również darmowy indeks na studia podyplomowe. Ponadto wszyscy finaliści otrzymają cenne nagrody, wśród których będzie rower ufundowany przez Straż Miejską w Malborku. W puli nagród znajdą się też min. nagrody pieniężne, laptopy, smartfony i wiele innych cennych nagród.

Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Komendant Straży Miejskiej Tomasz Farysej serdecznie zapraszają do udziału w najlepiej nagradzanej olimpiadzie dla młodzieży.