Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Wielki sukces metamorfozy „Bądź zdrów 3 miesięczna metamorfoza” ponad - uczestnicy zgubili ponad 250kg

2018-12-05 14:17:21 (ost. akt: 2018-12-05 14:20:53)

3 grudnia odbyło się uroczyste zakończenie Projektu "Bądź zdrów- 3 miesięczna metamorfoza" realizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego – Edycja 2018 zgłoszonego przez Panią Beatę Lipecką- Płocharską.

Ideą projektu była szeroko pojęta promocja zdrowego stylu życia i dbania o dobre samopoczucie. Projekt dał szansę uczestnikom na zmianę wizerunku, nabranie pewności siebie, a nawet zmianę swojego życia.

W projekcie wzięło udział 50 mieszkanek Malborka. Uczestniczki projektu "Bądź zdrów- 3 miesięczna metamorfoza" otrzymały bezpłatną kompleksową opiekę specjalistów, m.in. 36 h godzin treningów (trampoliny, trening funkcjonalny, fitness, TRX) z profesjonalnymi trenerami w sali fitness znajdującego się na ul. Nowowiejskiego 48, 82-200 Malbork ( w budynku Centrum Zabawy i Edukacji Pozytywka), spersonalizowany program żywieniowy przygotowany przez dietetyka z Poradni Przyjazny Dietetyk Magdalenę Matysiak-Płoszaj , a także masaż prowadzony przez Harmony Massage, a dzieci uczestników podczas treningów rodziców mogli spędzić czas pod opieką animatora w Centrum Zabawy i Edukacji Pozytywka. Spotkania z coachem / motywatorem mobilizowały uczestniczki do walki z kilogramami.

Zakończenie projektu miało uroczysty charakter, bo powód do świętowania był duży- mieszkanki Malborka podczas metamorfozy zgubiły ponad 250 kg, a rekordowa ilość utraconych kilogramów to prawie 16 kg w ciągu trzech miesięcy. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku nagrodził najwyższe uzyskane wyniki upominkami, które wręczył Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku Piotr Sadowski oraz Zastępca Burmistrza Miasta Malbork Jan Tadeusz Wilk. Każda z Pań otrzymała także pamiątkowy dyplom oraz voruchery od współpracujących w projekcie firm.