Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

"AfterGraudation" wystartuje w Wigilię!

2018-12-02 11:25:16 (ost. akt: 2018-12-02 11:30:16)

Kreatywni, zdolni i zaangażowani. Tak w wielkim skrócie można określić młodzież wchodzącą w skład zespołu, który tworzy aplikację mobilną "AfterGraudation", realizowaną w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" i zawierającą spis miejsc pracy oraz stażu dla uczniów, studentów oraz wolontariuszy.

Już dziś Jan Zapolski-Downar, Michał Zdziennicki i Grzegorz Karolczuk z I LO, Jakub Stefaniak, Natalia Śliwińska i Dominik Piotrowski z ZSP nr 3 oraz Michał Bożek z III LO w Gdyni zapowiadają wielką inaugurację aplikacji. Datę trudno będzie przegapić - nastąpi to oficjalnie tuż przed wigilijną kolacją, 24 grudnia br. o godzinie 15.00 na Google Play.

- Mamy nadzieję, że dzięki ofertom pracy, staży oraz wolontariatów, znalezionych w aplikacji, będzie można potraktować ją jako prezent świąteczny, który długoterminowo zawita w pamięci Waszego smartfona - tak zachęcają do korzystania z aplikacji jej twórcy. - Dla szczególnie wyczekujących mamy specjalną wiadomość - 21 grudnia pojawi się nasza strona aftergraduation.pl,dzięki której będziecie mogli zobaczyć zajawkę naszego produktu! - dodają.

Przypomnijmy, że dzięki aplikacji "AfterGraudation" możliwe będzie sprawdzenie najbliższych i najbardziej odpowiadających zainteresowanemu ofert pracy. Aplikacja opierać się będzie na bazie danych wszystkich współpracujących firm oraz na mapce, która pokazywać będzie rozmieszczenie miejsc pracy w terenie. Dodatkowo umieszczone zostaną poradniki jak poprawnie napisać CV oraz list motywacyjny.