Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Believe maluje dźwiękiem - niezwykły koncert w Alternatywie

2018-11-21 14:46:53 (ost. akt: 2018-11-21 14:54:53)

Rezerwujcie sobie czas 23 listopada (piątek), by wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest koncert zespołu Believe. Od godz. 20 muzycy zaczną przenosić słuchaczy w inny wymiar.

Believe to zespół malujący dźwiękiem piękne, wielowymiarowe obrazy, w których dźwięki gitary pięknie przeplatają się z urokliwymi dźwiękami skrzypiec, budując pejzaż dla emocjonalnego wokalu. Wszystko to opiera się na ekspresyjnie i barwnie grające sekcji rytmicznej.

Dlatego muzyka grana przez Believe uznawana jest za kalejdoskop dźwięków łagodnych i mocnych, nastrojowych i energetycznych. Koncerty tej formacji to wysmakowane muzycznie przedstawienie, dostarczające niezwykłych emocji.
Najnowszy album formacji, „Seven Widows” to siedem historii o pożegnaniach i emocjach im towarzyszących opowiedziane dźwiękami rocka progresywnego.
W ramach Autumn ProgOut Night będzie można posłuchać nie tylko materiału z płyty „Seven Widows”, ale również nowych propozycji zespołu. A ci, którzy zakochają się w tych dźwiękach, będą mogli kupić płytę po koncercie.

Bilety w przedsprzedaży można kupić lub zarezerwować w Alternatywie. Do 23 listopada, czyli do dnia koncertu, kosztują 20 zł, później – 25 zł.

Koncert Believe to niezwykła propozycja, której nie wypada przegapić.
Fot. Materiały prasowe