Poniedziałek, 27 marca 2023. Imieniny Ernesta, Jana, Marka

COP zaprasza na bezpłatne warsztaty

2018-11-15 13:38:14 (ost. akt: 2018-11-15 13:38:40)

Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się 20 listopada w godz. 16-19 w Szpitalu Jerozolimskim.

Chcesz nawiązać współpracę z biznesem?
Nie wiesz od czego zacząć?
Zastanawiasz się co Twoja organizacja może zaoferować przedsiębiorcy?
To spotkanie jest dla Ciebie!


Warsztaty mają na celu pomoc organizacjom w odkryciu swoich zasobów, potencjałów, które mogą wpłynąć na rozwój organizacji i nawiązanie współpracy z biznesem. Poprzez udział w warsztatach będzie można przygotować się do udziału w giełdzie zasobów, która będzie częścią II Międzysektorowego Forum Subregionalnego w Malborku.

Forum odbędzie się 3 grudnia w godz. 14-18 w Ośrodku Konferencyjnym Karwan, ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork. Więcej szczegółów przekażemy na ten temat Państwu już niebawem.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Harasiuk - konsultantka strategii obsługi klienta, miłośniczka handlowania i sztuki handlu w ramach firmy Good At Service, inspiratorka powstania „Platformy Przedsiębiorczości im. Henryka Kaczmarka-Kanolda” przy Pracodawcach Pomorza oraz Przewodnicząca Sekcji Firm Rodzinnych w Pracodawcach Pomorza, inspiratorka powstania kręgu LEANIN Circle Pomorskie i akcji #kobietakobiecie, entuzjastka uhandlowienia ulic w miastach, Broker eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie chęci udziału poprzez wiadomość e-mail, przesłaną na adres copmalbork@gmail.com lub dzwoniąc pod nr telefonu: 503 845 796.

Zadanie współfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, Miasta Malbork, powiatu malborskiego oraz przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY ze środków Samorządu Pomorskiego.