środa, 22 maja 2024. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Kultowy spektakl „Szalone nożyczki” z plejadą gwiazd już w grudniu w Malborku

2018-11-14 11:54:21 (ost. akt: 2018-11-14 12:01:52)

8 grudnia o godz. 19.00 w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku można będzie zobaczyć najnowszą odsłonę spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. ,,Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Bilety w cenie 75 zł, 80 zł i 90 zł można zakupić TUTAJ

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! ,,Szalone nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo i niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Obsada:

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Maciej Wilewski / Krzysztof Ibisz
Pani Dąbek: Joanna Kupińska / Urszula Dębska
Edward Wurzel: Alan Andersz
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Antoni Grzebiński: Leszek Stanek
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg

Informacja ze strony www.biletyna.pl