Piątek, 23 lutego 2024. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Głosujemy na Bartka Kasprzykowskiego, przyjaciela Szkoły Otwartych Serc

2018-11-14 11:34:25 (ost. akt: 2018-11-14 11:36:46)

W tegorocznej edycji Plebiscytu "Gwiazd Dobroczynności" Fundacja "Szkoła Otwartych Serc" nominowała wieloletniego Przyjaciela Fundacji - Bartka Kasprzykowskiego.

„Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy.

- Nie sposób przecenić dobra, które dzięki jego zaangażowaniu trafiło do naszych podopiecznych. Prowadzone wspólnie z naszą Ambasadorką Agnieszką Cegielską koncerty, licytacje, nagrywanie bajek do książki czy wreszcie przekazanie wygranej z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w wysokości 120 tysięcy złotych to tylko niektóre z form zaangażowania w pomoc naszym dzieciom – mówi prezes Fundacji Dorota Ojdowska-Starzyk. - Wygrana to przede wszystkim wielki zaszczyt i radość dla nas wszystkich, najpiękniejsza forma podziękowania dla Bartka i ...10 tysięcy złotych dla naszej Fundacji!
Zatem głosujmy! Zaprośmy do głosowania naszych bliskich, przyjaciół i znajomych. Razem damy radę!
– dodaje.

GŁOSUJEMY codziennie ale tylko do 22 listopada br.!

Bartek Kasprzykowski od wielu lat jest zaangażowany w pomoc na rzecz Fundacji Szkoła Otwartych Serc z Malborka i uczestniczy w jej życiu. Już od wielu lat aktor prowadzi aukcje charytatywne podczas różnych koncertów i gal organizowanych przez fundację. Podczas jego pierwszej licytacji udało się zebrać ponad 36 tysięcy złotych, co pozwoliło stworzyć pierwszą w Malborku salę doświadczania świata, a tym samym spełnić wieloletnie marzenie terapeutów, dzieci i rodziców dzieci niepełnosprawnych. Kolejny koncert charytatywny i licytacja zakończyły się podobnym wynikiem, co pozwoliło na stworzenie profesjonalnej sali integracji sensorycznej ze sprzętem służącym do terapii dzieci. Bartek Kasprzykowski namówił swoich przyjaciół aktorów, aby użyczyli głosu do nagrania książki „Bajki sercem pisane”. Pieniądze zebrane z jej sprzedaży wzbogaciły konto fundacji i pozwoliły na opłacenie rehabilitacji dzieci. W 2015 roku aktor wziął udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wygrał nie tylko dwa jego odcinki, lecz także finał. Otrzymał za to 120 tysięcy złotych, które przekazał na konto fundacji. Bartek Kasprzykowski uczestniczy w wielu działaniach i akcjach dobroczynnych w kraju, m.in.: w koncercie „Serce dla Dzieci”, wydaniu kalendarza charytatywnego Antoine czy ostatnio w koncercie charytatywnym na rzecz Fundacji Nasze Dzieci działającej przy Klinice Onkologii IPCZD

informacja organizatora konkursu ZOBACZ TUTAJ