Poniedziałek, 20 maja 2024. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Kwartet kontrabasowy "BassBand" zagra w Malborku

2018-11-07 13:31:27 (ost. akt: 2018-11-07 13:37:22)

Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku oraz Stowarzyszenie Kultura Kociewia i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Starogardzie Gdańskim zapraszają miłośników muzyki klasycznej na niepowtarzalny koncert na 16 kontrabasowych strun.

W ramach cyklu „Zamkowe Kameralia” i Pomorskich Dni Kontrabasowych przed malborską publicznością wystąpi słowacki kwartet kontrabasowy "BassBand"

To kolejny koncert w ramach Zamkowych Kameraliów!
Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku już teraz zapraszają
do KARWANU na fantazyjną zabawę dźwiękami w wykonaniu tego światowej klasy kwartetu.
Nie wolno tego przegapić!

Koncert odbędzie się 15 listopada (czwartek), początek o godz. 17:00.
Bilet na to wydarzenie można nabyć w kasie Muzeum Zamkowego oraz przez Internet https://bilety.zamek.malbork.pl w cenie 15 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy). Dzieci do lat siedmiu mają zapewniony bezpłatny wstęp.

W trakcie koncertu poznamy laureatów tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Baszty Maślankowej. Organizatorzy informują, że ze względu na uroczystą Galę wręczenia nagród całość koncertu wydłuży się o ok. pół godziny.

Projekt jest dofinansowany przez Miasto Malbork, Starostwo Powiatowe w Malborku, Miasto i Gminę Nowy Staw oraz Grupę CEDROB i Przedsiębiorstwo NOGAT.
VI Pomorskie Dni Kontrabasowe zostały dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Pomorskiego, Powiatu Starogardzkiego, Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Gminy Wiejskiej Starogard Gdański
http://m.82-200.pl/2018/11/orig/pomorskie-dni-kontrabasowe-3789.jpg