Wtorek, 21 maja 2024. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

„Młodzieżowy Bigos” – audycja uczniów I LO w Radio Malbork już w czwartek

2018-11-07 12:03:03 (ost. akt: 2018-11-07 12:06:48)

W czwartek, 8 listopada br. o godz. 18.00 na antenie Rada Malbork po raz drugi po wakacyjnej przerwie usłyszymy audycję pt. „Młodzieżowy Bigos” przygotowaną przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego pod kierunkiem Marii Seibert (powtórka w sobotę o godz. 12.00). W programie niezwykle soczyste i smakowite tematy, niekoniecznie kulinarne, które zgodnie z zapowiedzią zmienią smak naszego życia.

"Bigos - staropolska potrawa. Bigos - audycja to dobra zabawa. W garze kapusta i kiełbasa, w radio rozmaitości cała masa. Świeże filmy, szczypta psychologii, kromka filantropii, kawał historii, a to wszystko doprawione aromatyczną muzyką. Można powiedzieć, że wyszedł z tego niezły bigos. " - tak audycję reklamują jej twórcy.

Przypomnijmy, że 3 lutego br., uczniowie I LO wspólnie świętowali pierwszą rocznicę powstania programu. Impreza "Wielki Bigos czyli Medialny Misz Masz" była jednocześnie pierwszym projektem zrealizowanym ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego „Junior”. A w przyszłym roku pierwszego dnia wiosny kolejne wydarzenie zorganizowane dzięki MBOJ – „Wielki Bigos Talentów - Talent Show!!!”.

Zachęcamy do słuchania „Młodzieżowego Bigosu” na antenie Radia Malbork w każdy pierwszy czwartek miesiąca!