Sobota, 26 listopada 2022. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Bieg Sylwestrowy z Grupą Malbork

2016-12-29 12:21:14 (ost. akt: 2016-12-29 12:37:58)

W sobotę 31 grudnia wzorem poprzednich lat Klub Biegacza Grupa Malbork organizuje Bieg Sylwestrowy. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku ul. Parkowa 3. Start Biegu o 11:00

Impreza pod nazwą „Bieg Sylwestrowy” jest wspólnym, integracyjnym, towarzyskim biegiem oraz marszem nordic walking. "Bieg Sylwestrowy" to nie zawody sportowe :) Impreza ma charakter otwarty. W biegu/marszu może wystartować każdy, kto jest zdrowy i czuje się na siłach pokonać dystans ok. 5 km w rekreacyjno - konwersacyjnym tempie.

Zapisy poprzez formularz na portalu internetowym www.elektronicznezapisy.pl lub w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Weryfikacja uczestników w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

Trasa będzie poprowadzona chodnikami, głównych arterii miasta Malborka oraz bulwarem nad rzeką Nogat. ULICE NIE BĘDĄ WYŁĄCZONE Z RUCHU tak, że każdy z uczestników zobowiązany jest zachować szczególną ostrożność oraz przestrzegać przepisów ruchu drogowego dotyczących osób pieszych. Bezwzględnie należy zachować szczególna ostrożność na przejściach dla pieszych oraz na skrzyżowaniach ulic. Każdy z uczestników bierze pełną odpowiedzialność za siebie. Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w biegu/marszu powinny być pod opieką osób dorosłych.

Po biegu/marszu na przystani jachtowej będzie możliwość „morsowania", czyli kąpieli w rzece dla wszystkich zainteresowanych tą formą rekreacji.

Nawiązując do lat ubiegłych w związku ze zbliżającym się sylwestrem oraz karnawałem organizatorzy proponują uczestnikom biegu zabawę i konkurs na najbardziej kreatywne przebranie. Każdy, kto wykaże się inwencją twórczą i zachwyci organizatorów swoim niekonwencjonalnym strojem biegowym ma szansę na otrzymanie nagrody niespodzianki, wśród osób, które przebiorą się na "Bieg Sylwestrowy" wylosowane zostaną pamiątkowe upominki.

Program minutowy akcji BIEG SYLWESTROWY:
10:00 – otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników
10:45 – zamknięcie biura zawodów,
10:50 – oficjalne otwarcie biegu przez organizatora – odprawa,
11:00 – start marszu Nordic Walking,
11:10 - start biegu,
12:10 – zakończenie biegu,
12:15 – rozpoczęcie części integracyjnej (ognisko, poczęstunek), losowanie upominków dla "przebierańców".

Więcej szczegółów na: http://www.grupamalbork.pl/

http://m.82-200.pl/2016/12/orig/mapa-bs-2015-265.jpg