Niedziela, 3 marca 2024. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Ostre granie w Alternatywie - Lady Killer, Pampeluna i Nikt

2018-10-22 13:08:28 (ost. akt: 2018-10-22 13:10:33)

27 października (sobota) o godz. 20.00 fani cięższych brzmień powinni odwiedzić malborską Alternatywę.

Do Malborka wybierają się trzy zespoły: ze Szczecina, Koszalina i Gdyni. Najbliżej ma Lady Killer. Brzmienie gdynian to elementy hard rocka z unowocześnionym wyglądem rodem lat 80. oraz nieprzeciętną energią na scenie.

- Charakteryzuje nas specyficzny make up, przez co zostajemy zauważani oraz zapamiętywani. Nasze teksty opisują uczucia i pragnienia związane z przestrzenią, która otacza się zespół – tłumaczą członkowie Lady Killer.

Koszalińska Pampeluna gra muzykę z pogranicza rocka i metalu. Energia sceniczna, charyzma muzyków, potrójny wokal i śpiewanie w językach latynoskich to cechy charakterystyczne tego składu. Ich koncerty przepełnione są pozytywną energią, radością i spontanicznością, a wszystko to osadzone jest na dobrym fundamentalnym brzmieniu ciężkich gitar. Zadebiutowali na scenie w 2007 r. Na swoim koncie mają ponad 400 koncertów na różnych scenach w całej Polsce oraz wspólne występy z Papa Roach, Acid Drinkers, Proletaryat, TSA, Jelonek, Oddział Zamknięty, Mech, Flapjack czy Czesław Śpiewa.

Szczeciński Nikt powstał w 1998 r. Podczas swojej długoletniej przygody z muzyką nagrał dwie płyty "Hope&Respect " i "Nikt" . Wystąpił na największych festiwalach w Polsce (Przystanek Woodstock, Hunterfest, Jarocin Festiwal ). Zagrał u boku największych w tym kraju: K.N.Ż, Luxtorpeda, Hunter, Acid Drinkers). W 2016 r. zespół wziął udział w 11 edycji programu „Must Be The Music” i wygrał odcinek. Niestety, w wyniku zmian regulaminu i minimalnego braku szczęścia, zajął w kolejnym głosowaniu drugie miejsce i nie wszedł do ścisłego finału. Malborski koncert będzie promował najnowszy album "Runda 3", który swoją premierę miał w grudniu 2017 r.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 zł. Można je kupić w Alternatywie. W dniu koncertu trzeba będzie zapłacić 20 zł.

informacja i zdjęcie: Spółdzielnia Socjalna "Alternatywa"