Sobota, 13 sierpnia 2022. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

"Pójdźmy za naszą Gwiazdą" czyli festiwalowe kolędowanie z Balbinami i ich Gośćmi

2016-12-29 09:35:36 (ost. akt: 2016-12-30 11:05:45)

Dopiero co wrócili z tournee w Japonii, a już zapraszają na kolejny koncert i to ze szczytnym celem. Tradycyjnie już w czasie świątecznym studio wokalne "Balbiny" wspiera Stowarzyszenie "MIŚ", które tym razem będzie zbierać środki na nowy Środowiskowy Dom Samopomocy. Będą więc aukcje i zbiórka do puszek, liczymy na Państwa obecność i hojność.

Koncert pod hasłem "Pójdźmy za naszą Gwiazdą" zorganizowany zostanie w ramach XXVI Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce i odbędzie się w piątek, 6 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 w Karwanie.

W kolędowym repertuarze wystąpią wszystkie grupy studia wokalnego z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji, czyli Balbineczki, Balbinki, Balbiny, Airam (Paulina Czapla Anna Szatybełko, Alicja Kuszowska, Agata Kujawa, Monika Sadowska, Magdalena Wilk, Tadeusz Seibert) oraz grupa Eski Floreski. Usłyszymy również Karolinę Sumowską, Bartłomieja Szopińskiego i Małgorzatę Chruściel. Nad aranżacją czuwać będzie kierownik muzyczny zespołu instrumentalnego Adam Lemańczyk (Kuba Kowalczyk - gitary, Kasper Lbik - bas, Mateusz Gruszkowski - Bębny, Adam Lemańczyk - klawisze).