Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Nagrody Burmistrza z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2018-10-16 10:34:07 (ost. akt: 2018-10-16 10:37:33)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 20 nauczycieli i dyrektorów malborskich przedszkoli i szkół podstawowych otrzymało w poniedziałek, 15 października br. nagrody Burmistrza Miasta Malborka za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Uroczystość odbyła się na Sali Posiedzeń Urzędu Miasta Malborka. Ceremonię uświetnił występ dzieci z Przedszkola nr 10 w Malborku.

Gości przywitała Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Małgorzata Krysik, nagrody wręczali burmistrz Marek Charzewski oraz Sekretarz Miasta Ewa Dąbrowska.

W imieniu nagrodzonych nauczycieli głos zabrała Joanna Pichlak z SP nr 5. Podziękowania z rąk dyrektor Przedszkola nr 5 Katarzyna Kowalskiej za pomoc w organizacji zajęć dla dzieci w czasie remontu placówki otrzymał dyrektor SP Nr 9 Paweł Guzow.

Nagrody Burmistrza Miasta Malborka z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali:
Zych Tomasz, Szkoła Podstawowa nr 1
Glosa Marlena, Szkoła Podstawowa nr 1
Domagała Iwona, Szkoła Podstawowa nr 2
Madej Małgorzata, Szkoła Podstawowa nr 2
Perkowska Irena, Szkoła Podstawowa nr 3
Brzezicka Major Magdalena, Szkoła Podstawowa nr 3
Tomasik Katarzyna Patrycja, Szkoła Podstawowa nr 3
Świca Alina, Szkoła podstawowa nr 5
Pichlak Joanna, Szkoła Podstawowa nr 5
Kraszewska Celina, Szkoła Podstawowa nr 5
Sumowska Elżbieta, Szkoła Podstawowa nr 5
Dudek Mariusz, Szkoła Podstawowa nr 6
Zalewska Bożena, Szkoła Podstawowa nr 6
Czajkowska Małgorzata, Szkoła Podstawowa nr 8
Głowacka Marzena, Szkoła Podstawowa nr 8
Węgrecka Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 8
Basiak-Deptuła Luba, Szkoła Podstawowa nr 9
Wereszczyńska Bożena, Szkoła Podstawowa nr 9
Pomianowska Agata, Przedszkole nr 5
Grzywińska Justyna, Przedszkole nr 8

Burmistrz pogratulował również nauczycielom, którzy odebrali Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Medale za Długoletnią Służbę.

Medal Komisji Edukacji Narodowej rok 2018:

Kazimierczyk Elżbieta, Szkoła Podstawowa nr 2
Budzyńska Małgorzata, Szkoła Podstawowa nr 3
Kozłowska Patrycja, Szkoła Podstawowa nr 3
Nagrocka Beata, Szkoła Podstawowa nr 5
Nowicka Agnieszka, Szkoła Podstawowa nr 5
Sobuń Bożena, Szkoła Podstawowa nr 5

Medal Złoty za Długoletnią Służbę rok 2018:
Siger Jolanta, Szkoła Podstawowa nr 2

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę 2018:

Konopko Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 3
Pichlak Joanna, Szkoła Podstawowa nr 5
Pałka Iwona, Szkoła Podstawowa nr 5

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej rok 2018:

Krzyżosiak Lidia, Szkoła Podstawowa nr 2