Sobota, 3 czerwca 2023. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

Doradztwo księgowe dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych

2018-09-24 08:50:14 (ost. akt: 2018-09-24 10:26:06)

Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, które chciałyby skorzystać z doradztwa księgowego, do kontaktu.

Wystarczy zadzwonić pod nr 503 845 796 lub napisać do nas na adres mailowy: copmalbork@gmail.com. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 10 podmiotów, które bezpłatnie będą mogły korzystać z doradztwa księgowego. Jest to jedna z form wsparcia, która jest realizowana w ramach projektu „NADWIŚLAŃSKI SEKTOR OBYWATELSKI” - kompleksowy system wsparcia 3 sektora na obszarze subregionu nadwiślańskiego województwa pomorskiego ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Twoja organizacja nie ma księgowego? Realizujecie małe projekty i nie stać was na zatrudnienie księgowej? Masz problem z napisaniem umowy zlecenie lub o dzieło? Co roku masz problem ze sporządzeniem sprawozdania finansowego? Jesteś młodą organizacją, która nie orientuje się w sprawach związanych z księgowością? W tych i innych przypadkach, bardzo chętnie pomożemy!
Nabór trwa do 26 września. Podmioty, które zgłoszą się w tym terminie mają pierwszeństwo. Jeśli limit nie zostanie wyczerpany termin naboru zostanie wydłużony.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Malborku jest współfinansowane z budżetu Miasta Malborka, powiatu malborskiego oraz ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.