Czwartek, 21 września 2023. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

PSS "Społem" z przedłużoną licencją "Orłów Agrobiznesu"

2016-12-22 14:30:16 (ost. akt: 2016-12-22 14:39:01)

W grudniu 2015 r. Kupiecko-Wytwórcza Spółdzielcza Pracy "Społem" w Malborku, reprezentowana przez prezesa Zygmunta Przybyłę, otrzymała Nagrodę Orła Agrobiznesu 2015, przyznaną w ramach 53. edycji konkursu pod tą samą nazwą. Tytuł ten za sukces rynkowy przyznaje Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS dla firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmy handlowej i banku wspierającego agrobiznes.

Nagrodą w konkursie jest udzielenie na jeden rok licencji na prawo używania znaku Orzeł Agrobiznesu, jej przedłużenie może nastąpić jedynie po wcześniejszej rekomendacji i takiej rekomendacji udzieliły PSS "Społem" również tym razem władze miasta, które w ten sposób wspierają i promują lokalnych przedsiębiorców. Po pozytywnej weryfikacji licencję firmy przedłużono do grudnia 2018 r.

Wręczenie nowej licencji miało miejsce 19 grudnia br. podczas uroczystej gali "Orłów Agrobiznesu" w Warszawie. Prezes Przybyła odebrał ją z rąk Przewodniczącego Kapituły Franciszka J. Stefaniuka. Prezesowi na gali towarzyszył wiceburmistrz Malborka Jan Tadeusz Wilk.

Na dzisiejszym (22.12) spotkaniu w urzędzie miasta laureatowi pogratulował również burmistrz Marek Charzewski, który życzył kolejnych sukcesów i zapewnił o dalszym wsparciu ze strony władz.

Przeczytaj również: Nagroda Orła Agrobiznesu 2015 dla Spółdzielni "Społem" w Malborku