Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Komunikat PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku

2018-09-03 14:47:19 (ost. akt: 2018-09-03 14:48:10)

PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku informuje, że przeprowadzi w dniach 23-25 października 2018 roku na terenie miast i gmin akcję przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2018", która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach.

Akcja obejmie miasta i gminy: Nowy Dwór Gdański, Malbork, Stare Pole, Królewo, Janówka, Krzyżanowo, Zarzecze, Nowa Wieś Malborska Sztum, Czernin, Uśnice, Sztumskie Pole, Dzierzgoń, Nowy Staw, Kościeleczki, Dębina, Gościszewo, Kwidzyn, Baldram, Grabówko, Mareza, Pastwa, Nowy Dwór Kwidzyński, Rakowiec, Obory, Tychnowy, Korzeniewo, Lipianki, Gniewskie Pole, Gurcz, Pawlice, Grabówko, Górki, Prabuty

Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Odział Zakład Gazowniczy w Gdańsku.

Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.

Kierownik Działu Zarządzania Ruchu Sieci informuje, że nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów obiektów.