Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Pytania do ostatniego spaceru w cyklu "Spacer z Przewodnikiem"

2018-08-27 10:44:26 (ost. akt: 2018-08-27 10:45:01)

Za nami piąty i ostatni w tym roku spacer z cyklu „Spacer z Przewodnikiem” który odbył się 25 sierpnia br. pt. „Z kagankiem oświaty przez wieki”.

Poniżej kolejne pytania w konkursie dla uczestników spaceru, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.

Z jaką placówką oświatową związane było początkowo Seminarium Nauczycielskie i na jakiej ulicy był ich pierwsza siedziba?

Pytanie nr 2.
Która z malborskich szkół nosiła imię Winricha von Kniprode i gdzie była jej siedziba?

Odpowiedzi należy przesyłać do 3 września 2018 r. do godz. 24:00 na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl. podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika.

Przypominamy Regulamin Konkursu

Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.
W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 4 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 4 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w trakcie IV Rajdu rowerowego „Spójrz sowie w oczy” w dn. 8 września 2018 r.