Piątek, 7 października 2022. Imieniny Krystyna, Marii, Marka

Bramkarz z Malborka na zgrupowaniu najlepszych piłkarzy w roczniku 2005 w Gniewnie

2018-07-25 08:02:53 (ost. akt: 2018-07-25 08:07:34)

Mateusz Uzarek - młody bramkarz z rocznika 2005 - który jest uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Malborku - brał udział w Ogólnopolskiej Konsultacji Akademii Młodych Orłów Polskiego Związku Piłki Nożnej która odbyła się w dniach 15 - 22 lipca 2018 r.Ośrodku Sportowym "MISTRAL" w Gniewinie.

Należy nadmienić że ten utalentowany zawodnik jest wychowankiem "Pomezani" Malbork a także bramkarzem kadry województwa pomorskiego. W naszym ośrodku jest szkolony przez znanego trenera -Jarosława Talika który wierzy że jego podopieczny może pójść w jego ślady i w przyszłości grać w na bardzo wysokim poziomie klubie naszej ekstraklasy i juniorskiej reprezentacji Polski.

Biorąc jego bardzo duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do treningów- Mateusz w nowym roku szkolnym na zasadzie transferu czasowego będzie się uczył i grał w drużynie Szkoły Mistrzostwa Sportowego "LOTOS" w Gdańsku, pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej .

Życzymy Mateuszowi dalszego rozwoju piłkarskiego oraz sukcesów sportowych które będą również promować miasto Malbork i nasze szkolenie bramkarskie

Koordynator SMS Malbork
Henryk Pawłowski