Czwartek, 13 czerwca 2024. Imieniny Antoniego, Gracji, Lucjana

Brafitting w służbie zdrowia kobiet

2018-07-20 11:10:35 (ost. akt: 2018-07-20 11:13:59)

31 lipca i 1 sierpnia zespół Stanikowego Zawrotu Głowy będzie czekał na mieszkanki Malborka przy mammobusie, który przyjedzie do naszego miasta (na parkingu ulicy Kościuszki 54) .

Dla Pań, które odwiedzą stoisko PREZENT – 20 ZŁ RABATU na zakup biustonosza w salonie przy ulicy Mickiewicza 31A/2!

W ciągu 2 dni od 9.00 do 17.00 posłużą Wam radą, pomocą i — jak to mają w zwyczaju — profesjonalnym BRAFITTINGIEM! Powiedzą, jak dbać o biust, aby był zdrowy i piękny, jak dobrać biustonosz, aby nie robił krzywdy piersiom, a je wspierał i odpowiednio kształtował. Dowiesz się, jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi.

Stowarzyszenie malborskich Amazonek udzieli informacji, gdzie zwrócić się po pomoc w przypadku niepokojących objawów lub niekorzystnej diagnozy, a Kreatywne, jak zagospodarować czas w czasie choroby i tuż po leczeniu, żeby skierować myśli na jak najbardziej pozytywne i optymistyczne tory.

Stanikowy Zawrót Głowy zaprasza do wyjścia z domu, bo za przysłowiowym zakrętem mogą czekać różne możliwości rozwoju osobistego, wsparcia i zadbania o siebie. Chętnie widziane Panie nie tylko z grupy objętej diagnostyką mammograficzną. O piersi trzeba bowiem dbać przez całe życie!