środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

„Twój talizman” – zobacz pierwszy teledysk Pauliny Czapli

2018-07-13 09:11:34 (ost. akt: 2018-07-13 09:17:37)

Malbork to niewątpliwie miasto, z którego pochodzi wielu fantastycznych i utalentowanych osób. Niedawno pisaliśmy o pierwszym teledysku i singlu Tadeusza Seiberta, a teraz z przyjemnością prezentujemy również pierwszy teledysk Pauliny Czapli „Twój talizman”.

Obydwoje swoje muzyczne umiejętności rozwijali w zespole „Balbiny” pod czujnym okiem a może bardziej uchem Marii Seibert. Paulina już jako małe dziecko wystąpiła w programie „Od Przedszkola do Opola”, z dużym powodzeniem brała udział w innych telewizyjnych programach – „Szansa na sukces”, „X-Faktor” czy „Must Be the Music. Tylko Muzyka”, w którym doszła aż do finału. Artystka skończyła również studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.

Talent Pauliny Czapli można często podziwiać na malborskich scenach, ponieważ chętnie występuje w swoim mieście.

Pierwszy klip to była tylko kwestia czasu, czekaliśmy na niego z niecierpliwością. Teraz efekt jest już gotowy i zachwycający. Mamy nadzieję, że piosenka wkrótce powędruje na czołówki list przebojów. Czekamy oczywiście na całą płytę i trzymamy mocno kciuki za Paulinę.

Autorami kompozycji są Karolina Baszak, Maciej Bechoco Pichlak i Jarosław "Jaro" Baran. Teledysk wyreżyserował Pascal Pawliszewski.