Czwartek, 8 grudnia 2022. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

STAND UP PADDLE czyli z wiosłem na desce po Nogacie

2018-07-10 11:23:58 (ost. akt: 2018-07-10 11:38:10)

Już wkrótce po raz pierwszy w naszym mieście na rzece Nogat pojawią się kolorowe deski SUP i dyscyplina rekeracyjno-sportowa stand up paddle, czyli wiosłowanie na desce na stojąco.

Impreza pod hasłem 3 SUPer Dni na rzece w Malborku odbędzie się od 13 do 15 lipca br. nad wodą Nogatu, na plaży między Szkołą Łacińską a Kościołem św. Jana Chrzciciela w Malborku.

Na zaproszenie malborskiej drużyny wodnej z Malborskiego Stowarzyszenia Sportowego ,,Lena", do naszego miasta przybędą goście z Kołobrzegu ze Szkoły Żeglarstwa mksailing.pl Marcin Koc a jednocześnie instruktorzy tej dyscypliny, którzy zaprezentują programy pokazowe i edukacyjne. Współorganizatorami wydarzenia są firmy edukacyjne EDU-PILOT i AKADEMIA NAUCZANIA oraz Oriflame Z. Chłopik z Morąga.

Podczas tych dni będzie można się bawić ale także rozmawiać o ekologii, turystyce, aktywnym spędzaniu czasu wolnego w zgodzie z przyrodą. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego: dla dzieci malowanie buziek, dla dorosłych nauka pływania na desce SUP, pokazy umiejętności instruktorów, wyścigi, spływ na rzece, rozmowy ze specjalistami firmy Oriflame. Będzie można nauczyć się pływania na desce SUP i uzyskać certyfikat umiejętności.

Organizatorzy: Szkoła Żeglarstwa mksailing.pl Marcin Koc, MSS ,,Lena" , EDU-PILOT , AKADEMIA NAUCZANIA, ORIFLAME Z. CHŁOPIK.

Informacja: MSS ,,Lena"